Alarm Paneli

Led Şifre Paneli

Lcd Şifre Paneli

Hareket Dedektörü(Pır)

Hareket Dedektörü(Pır)

Kablosuz H.Dedektör

Kablosuz Manyetik Kontak

Manyetik Kontak

Sanayi Tip Manyetik Kontak

Duman Dedektörü

Gaz Dedektörü

Karbonmonoksit Dedektörü

Harici Siren

Akü 12V 7 A

Trafo

Kumanda/Panik Butonu

Kumanda/Panik Butonu

Panik Butonu Tırnaklı

Panik Butonu

Kablosuz Haberleşme Modül

ALARM SİSTEMLERİ

Güvenlik de aynı fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlar gibi diğer önemli bir ihtiyaçtır. Kişi fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlarını sağladıktan sonra güvenlik ihtiyacını da sağlar ise sağlıklı bir birey olabilir. Artık teknolojinin gelişmesi sayesinde de bu güvenlik ihtiyacının daha kolay bir şekilde gerçekleştirildiğini görebiliyoruz. Gerek kameralar, gerek duman sensörleri, gerekse de alarm sistemleri sayesinde kişinin güvenli bir şekilde hayatını sürdürebilmesi imkanı sağlanmaktadır. Bu da kişilerin memnuniyeti için önemli bir durumdur.

ALARM SİSTEMİ FİYATLARI

Güvenlik de aynı fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlar gibi diğer önemli bir ihtiyaçtır. Kişi fiziksel ve biyolojik ihtiyaçlarını sağladıktan sonra güvenlik ihtiyacını da sağlar ise sağlıklı bir birey olabilir. Artık teknolojinin gelişmesi sayesinde de bu güvenlik ihtiyacının daha kolay bir şekilde gerçekleştirildiğini görebiliyoruz. Gerek kameralar, gerek duman sensör’ Açtığınız iş yerinizin de güvenli bir şekilde hizmet verebilmesi adına güvenlik kameraları ihtiyacı oluşturur. Güvenlik kameraları sayesinde yaşayabileceğiniz kötü durumu çözmeniz çok daha kolay bir hal alacaktır. Hırsızlık olaylarının git gide artmasından dolayı da her türlü iş kurumu kameraya ihtiyaç duymaktadır. Sizler için kaliteli güvenlik kameraları üretimi de sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde gaz sensörleri ve plaka tanıma sistemleri de bulunmaktadır. Ayrıca sizlerin sağlıklarını da önemsediğimiz için acil sağlık sistemlerini de bünyemizde bulunduruyoruz. Bu sistemler sayesinde herhangi bir panik durumunda kolayca kullanabileceğiniz bir buton bulundurulmaktadır. Panik butonuna bastığınızda da en yakın kolluk kuvvetlerinin size ulaşmasını sağlamaktasınız. Bunun haricinde alarm sistemi de üretmekteyiz. Alarm sistemleri sayesinde yine güvenliğiniz sağlanmaktadır. Bu alarm sistemleri olası bir durumda en yakın kolluk kuvvetlere haber verir ve güvenlik kamerası sayesinde olayın kısa bir şekilde çözülmesine olanak tanır.

Uzun sürelerdir sizlerin güvenliği için kendimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Bizi tercih edenleri de sayfamızda bulunan referanslar kısmından görmeniz mümkündür. İşimizi severek yapmamız ve her zaman gelişmeye açık bir şekilde olmamız da başarımızın kanıtlanan yönlerinden birisi olmaktadır.

eri, gerekse de alarm sistemleri sayesinde kişinin güvenli bir şekilde hayatını sürdürebilmesi imkanı sağlanmaktadır. Bu da kişilerin memnuniyeti için önemli bir durumdur.