HAKKIMIZDA

Kalibre;2008 yılında güvenlik sektöründe ticari hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden buyana birçok bireysel ve kurumsal projelere ‘’maksat ürün satmak değil, çözüm yolları bulmak ‘’felsefesiyle imza atmıştır. gelinen noktada en kaliteli ürünü gerçek uzmanlıkla bir araya getirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına ve bir adım sonrasına çözüm sunmaktadır.

FİRMA YAPISI

Kalibre bünyesinde alarm sistemi,yangın ihbar sistemi,kamera  sistemi (ahd,cctv ve ıp),geçiş kontrol sistemleri(x-ray,turnike,parmak izi,metal kapı dedektörü,yüz tanıma,damar okuma,kartlı geçiş,bekçi tur v.b.)plaka tanıma sistemleri,enerji güç kaynakları(ups,jenaratör v.b.)hizmetlerinin tamamını uzman kadrosuyla bireysel,kurumsal ,resmi kurum ve kuruluşlara sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Elektronik güvenlik alanlarında kaliteli,verimli hizmet üretmek,iş güvenliği ve mevzuatlara uymak,yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ilk tercih edilen firma olmak.

VİZYONUMUZ

Misyonunu tamamen diri tutarak AR-GE ve teknolojisine yatırım yaparak, teknolojiyi takip eden değil teknolojiye yön veren GLOBAL markalar arasında bulunmak.

DEĞERLERİMİZ

Mutluluklarını, güvenliklerini herşeyden üstün gördüğümüz müşterilerimiz önceliğimizdir.