SİTE & KONUT GÜVENLİK SİSTEMLERİ

SİTE & KONUT GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Site ve toplu yaşam alanlarında çevre güvenlik, geçiş kontrol, personel takip, ziyaretçi takip, bekçi kontrol,bariyer, turnike, plaka tanıma, alarm ve kamera sistemleri gibi birçok farklı sistemi, müşterinin risk ve ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlayarak hayata geçiriyor, gelişime ve büyümeye açık sistemleri, ihtiyaçların ve önceliklerin değişimine paralel olarak revize ediyoruz.

İstenen bölgenin uzaktan, etkin bir şekilde ve eş zamanlı olarak denetlenmesine olanak tanıyan güvenlik sistemleri; site, toplu yaşam alanları ve müstakil arazilerde kullanılmaktadır.

Meskenlere kurulacak alarm ve kamera sistemleri ile hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık butonu ile sevdiklerinizi koruyabilir, bebek ve yaşlı bakımı yapan yardımcılarınızı takip edebilirsiniz.

Site dahilinde evlere kurulacak güvenlik sistemleri isteğe bağlı tek noktadan kontrol edilebilmektedir. Bu sayede yaşanabilecek acil bir durumda çağrı merkezimizle aynı anda güvenlik noktasına da sinyal düşmektedir. Böylece hırsızlık, yangın, acil sağlık vb. hızlı müdahale gerektiren durumlarda hasar boyutu büyümeden olaya müdahale edilmektedir.

Hizmetlerimiz: