PLAKA TANIMA SİSTEMİ

Plaka Tanıma Sistemi Kullanın alanları:

Kalibre Plaka Tanıma Sistemleri; ücretli otopark, site, avm ve rezidans gibi araç yoğunluğunun olduğu bölgelerde giriş çıkışı hızlandırmak ve maliyet analizi yapma konularında kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca emniyet güçleriyle entegre olarak aranan plakalı araçlarında tespitinde kolaylık sağlamaktadır. %2 hata payı ile çalışan sistemlerimiz yabancı plakalar dahil kolaylık okuma yapabilmektedir. Sistemlerimiz Uzaktan online olarak kontrol edilebilmektedir.

Araç Plaka Tanıma Sistemi

Bunların haricinde plaka tanıma sisteminde özellikler açısından incelendiğinde diğer bir özellik olarak sadece Türk plakalarının değil; aklınıza gelebilecek her ülkenin de plakasının tanındığı görülür. Bu da işleri daha kolay bir şekilde yürütebilmeye olanak sağlamaktadır. Yurt dışından gelen yabancı plakaya sahip araçların da tanınması bu sistem sayesinde halledilmektedir. Diğer bir özellik ise geçen araçların sadece plaka ya da ülke taraması değil; aracın markasının da tanınmasıdır.

Plaka Tanıma Sistemleri Fiyatları

Plaka tanıma sisteminin diğer bir özelliği ise araç tipi tanımadır. Bunu dışında çok şeritli okuma gibi bir özelliği de bulunmaktadır. Araç hızına da yine bu sistem sayesinde ulaşmak mümkün olmaktadır. Ayrıca kamera eğer plakayı tanır ise bariyer de otomatik olarak açılacaktır. Son olarak ürettiğimiz plaka tanıma sisteminin aynı şekilde diğer güvenlik kameraları gibi son derece yüksek bir teknoloji ile üretildiğini de söylemek gerekir.

Bunun için”ücretsiz keşif ” formunu doldurup destek alabilirsiniz. Sorularınız için Sağ alt kısımda ki kutucuktan canlı destek alabilirsiniz.